headerphoto
Home

Naturalne podłogi

FTHU Choma Parkiet
55-080 Kąty Wrocławskie k. Wrocławia, ul. Żeromskiego 25
Polska,
Telefon: 71 390 56 60, 506 940 583 Fax:

Podłoga to jeden z najważniejszych elementów wystroju wnętrza każdego pomieszczenia.

Jeśli jest dobrej jakości, posłuży na długie lata. 
Dlatego właśnie do łask powracają podłogi wykonane z naturalnych materiałów - są nie tylko estetyczne, ale także mocne i trwałe. Montaż parkietu Co raz większą popularnością cieszy się klasyczne parkiety. Modny w czasach PRLu, później nieco zapomniany - dziś powraca na salony w wielkim stylu. 
Charakteryzuje się nie zwykłą trwałością oraz funkcjonalnością, a także cieszy oko nienagannym, nowoczesnym designem. Firmy oferujące montaż i cyklinowanie podłóg przyznają, iż z roku na rok co raz więcej klientów decyduje się na taki właśnie rodzaj podłogi w swoim domu czy mieszkaniu. Podłogi drewniane Podłoga z naturalnego materiału to nie tylko parkiet. Do mody powróciły także klasyczne drewniane podłogi. 
Więcej o podłogach i ich konserwacji: http://chomaparkiet.pl/uslugi/montaz-podlog-drewnianych.html
Klienci decydują się na ich montaż, ponieważ są dużo trwalsze niż panele wykonane ze sztucznych tworzyw czy wiórów. Ponadto dużo ładniej się prezentują. Producenci podłóg oferują drewno sosnowe, dębowe, jak również inne jego rodzaje. Zabezpieczenie podłogi wykonanej z drewna Konieczne jest zabezpieczenie podłogi wykonanej z drewna specjalnym impregnatem. 
Nie tylko nadaje on połysk klepkom, ale również zabezpiecza je przed działaniem czynników zewnętrznych, dzięki czemu są bardziej odporne między innymi na uszkodzenia i zarysowania. Niweluje także szkodliwe dla drewna promieniowanie UV. Najlepiej wybierać impregnaty wysokiej jakości, których skład zapewni optymalne zabezpieczenie podłogi. Ich tańsze zamienniki często maja bardzo ubogi skład, dlatego zabezpieczają drewno w niedostateczny sposób.

W obiektywie

parkiety

podłogi drewniane

montaż i cyklinowanie podłóg


Skomentuj ten artykuł