headerphoto
Home

Okna i podłogi z drewna a wystrój wnętrza

Artel spółka cywilna
52-212 Wrocław, Nenckiego 138
Polska,
Telefon: 71 78 10 266, 605 273 232 Fax: 71 78 10 266

Doskonałym sposobem na zapewnienie sobie piękna i ciepła w domu są okiennice oraz okna drewniane.

Ich producenci – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów – są w stanie zagwarantować, że tej jakości wyrób będzie służył im długie lata. Co więcej, nie ulegnie pod wpływem czynników zewnętrznych zniszczeniu i nie będzie widać śladów eksploatacji. 
Innowacyjnym elementem okien drewnianych są umieszczone pomiędzy ramami zespolone szyby, które mają energooszczędne właściwości. Okiennice oraz okna drewniane są wytrzymałe, solidne i doskonale wkomponują się w charakter budynku. Można bez problemu dopasować je zarówno do elewacji, jak i do kolorystyki nieruchomości. Swoim niepowtarzalnym urokiem przydadzą jej klasy i elegancji. Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia ukrycie skrzydła za jej profilem. Ma to niebagatelne znaczenie dla ilości dostającego się do naszych wnętrz światła słonecznego. 
Zarówno podłogi z drewna, jak i okiennice oraz okna drewniane stanowią o komforcie mieszkania. Dobrze byłoby – o ile to możliwe – zaplanować ich zamontowanie już na etapie projektu, ponieważ unikniemy dzięki temu wymiany stolarki okiennej na lepszy wariant. Od razu po prostu załóżmy to, co najbardziej nowoczesne. Producent schodów drewnianych z Wrocławia proponuje najlepsze wyroby, które stanowią nieodłączne ogniwo wystroju wnętrza i wspaniale komponują się z jego wystrojem.Więcej informacji na: http://www.artel-art.pl

W obiektywie

dom

ogród

dekoracja wnętrz

okna

okiennice


Skomentuj ten artykuł