headerphoto
Home

Wykończę ogród

Kava Marta Strzelecka
02-194 Warszawa, Zbiorowa 61/63
Polska,
Telefon: 883 026 800, 505 063 207 Fax:

Już od dawna noszę się z zamiarem znalezienia kogoś, kto świadczy usługi ogrodnicze.

Najbardziej zależy mi na zaprojektowaniu mojej przestrzeni i stworzeniu w niej kilku stref.
Wprowadzenie dużej ilości zieleni byłoby wskazane.Aktualnie, jedyną formą zieleni jest trawnik, którego stan nie jest najlepszy. Część przesuszyła się od słońca i poprzerastała chwastami. Firma ogrodnicza z Warszawy rozwiązałaby moje problemy. Wyszukując takich ofert, kierowałam się opiniami znajomych i zakresem ich działalności. Mój ogród nie jest duży, niestety, na mniejszej powierzchni czasem ciężej zaprowadzić porządek. 
Mam kilka pomysłów, które chciałabym im zasugerować. Myślałam o zrobieniu strefy wypoczynku w miniaturowej altance. Jeśli byłaby taka możliwość, chciałabym aby powstały rabaty i donice na zioła. Nie ma nic lepszego w sezonie niż własna bazylia i oregano. Poczucie, że można wyjść do ogrodu i samemu je zerwać, jest niesamowite. 
Więcej na stronie: http://www.projektowanieogrodow.warszawa.pl
Od kiedy posiadam ten kawałek ogrodu, nic z nim nie robiłam. Nie było czasu, wykończenie domu okazało się przede wszystkim ważniejsze, co więcej, bardzo pracochłonne. Wiedziałam, że sama się z tym nie uporam. Całe szczęście, usługa zakładania ogrodów stała się na tyle popularna, że naprawdę jest z czego wybierać. Firm jest wiele i można dopasować sobie taką, żeby odpowiadała nam ich cena.

W obiektywie

dom

ogród

dekoracja wnętrz


Skomentuj ten artykuł